Hakkımızda

Vizyonumuz

Geleneksel doğal tedavi yöntemlerini araştırmak geliştirmek hijyenik koşullarda hijyenik malzemelerle hastalara uygulamak ve bu çok değerli alternatif tedavi yöntemlerinin eğitimini sağlık çalışanlarına vermek. profesyonel manada hacamat tedavisini doğru uygulayan uzman haccamlar yetiştirmek.

Misyonumuz

Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in sünneti olan hacamat tedavisi gibi alternatif tıp yöntemleri olan sülük tedavisi, Hacamat tedavisi,  vb. doğal tedavi yöntemlerini araştırmak geliştirmek eğitimlerini tüm dünyada profesyonel bir şekilde vermek. Aynı zamanda da bu geleneksel, alternatif doğal tedavi yöntemlerini hastalara uygulamak,.

Hakkımızda

20 yılı aşkın süredir Kayseri’de Hacamat ve Sülük tedavisi yapmaktayız. Bu süre zarfında binlerce hastamıza Hacamat ve Sülük tedavisi uyguladık. Tedavi süreçlerin en önemli etken sağlıktır. Tedavi ortamımız %100 steril dir. Tedavi de kullanılan malzemeler Kişiye özel ve tek kullnımlıktır.

Hacamat Hakkında

“Deri altındaki dokularda birikmiş ve biriktiği noktada ilgili organın beyin ile iletişimini sağlayan, sinirleri tıkayan atıl kalmış kan ile birlikte toksik maddelerin vakum aracılığıyla dışarı alınma işlemine ‘Hacamat, Al-Hijame’ veya Kupa Tedavisi denilir.”

Hacamat yapan kişi, rabbimin ne iyi kuludur. Kanı giderir, göze aydınlık verir, sırtı hafifletir. Hz Muhammed SAV 

Hacamat  güneş doğduktan hemen sonra yapılabildiği gibi öğlen kerahet vaktine kadar da yapılabilir , bu mümkün olmazsa öğlen ikindi arası.Daha sonraki vakitlerde de hacamat yapılabilir. Bazı sahabe efendilerimizin gece hacamat yaptırdıkları rivayet edilmektedir.Hacamatta önemli olan vücudun dinlenmiş olmasıdır.

Hizmetlerimizden bazıları

Hacamat
Sülük Tedavisi
Bayan hacamat
Bay Hacamat